O mnie

Nazywam się Krystian Dominik Suchecki. Jestem rodowitym warszawiakiem, od urodzenia związanym ze Śródmieściem. Uzyskałem zawodowy tytuł politologa ze specjalnością: polityka społeczna i gospodarcza. Dodatkowo kończę studia z bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Doświadczenie samorządowe zdobywałem od ponad sześciu lat, a w 2016 roku uzyskałem najlepszy wynik wyborczy dzięki mieszkańcom i zostałem zaprzysiężony na funkcję członka społecznej Rady Osiedla obejmując jednocześnie funkcję wiceprzewodniczącego organu jednostki pomocniczej na obszarze Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.

Jestem pomysłodawcą i współautorem kilkudziesięciu projektów w ramach Budżetu Partycypacyjnego, które przyczyniły się do remontu śródmiejskich uliczek. Współpracuję również z lokalnymi stowarzyszeniami i samorządem.

Interesuję się sprawami samorządowymi i życiem publicznym. Zawsze miałem poczucie odpowiedzialności za to, co mnie otacza, dlatego też czuję silną wieź ze Śródmieściem. Oprócz polityki i działalności na rzecz samorządu, ważne jest dla mnie dobro Polski i Polaków.

W wolnym czasie stawiam na rekreację na świeżym powietrzu, bardzo lubię jeździć na rowerze nad Zalew Zegrzyński, na Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku oraz do innych miast w Polsce.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram